Historie

Historie společnosti INDETEC ndt, s.r.o. je svázana s rokem 1992 a  založením firmy Indetec Technology, která začala působit v oblasti výroby produktů pro NDT. Tato společnost byla v roce 2006 formálně přetransformována na současnou podobu společnosti INDETEC ndt, s.r.o.

INDETEC ndt, s.r.o.  se po celou dobu své působnosti zaměřuje na výrobu produktů pro zkoušení materiálů pomocí vířivých proudů. Vývoj a výroba jsou založeny na dlouholeté praxi a hlubokých znalostech v oblasti kontroly materiálů pomocí elektromagnetikcých metod, což nám umožnuje vyrábět a dodávat vysoce kvalitní ET systémy dle specifických požadavků zákazníků.

Od roku 1992  jsou  hlavním výrobním programem  produkty pro oblast vířivých proudů, vzdáleného pole vířivých proudů, elektronika a software pro zkoušení vířivými proudy. K podpoře našich výrobních procesů jsem se rozhodli v roce 1996 zavést systém managementu jakosti dle 9002 : 1994 následně pak 9001: 2000. V současné době jsme vlastníky cerifikátu jakosti dle 9001 : 2015.
Firma INDETEC ndt, s.r.o. se během svého působení na trhu stala spolehlivým partnerem pro mnoho významných českých i zahraničních společností.